Click please:http://ecelebrita.unas.cz/index.php?r=merihen
Kopíruj jen s mojí klikačkou:
Chceš si zarezervovat volnou grafiku?Více zde!

Plsky zapoj se do nej celebrita měsíce říjen!

Hlásněte mi pls tady: http://princezzny.blog.cz/0909/5kolo-sonfilm#komentare jsem tam jako merihen a mám film Tančím abych žil

a tady: http://emilyblogisek.blog.cz/0910/1-kolo-sonblog jsem tam jako merihen!

Chcete něco vidět?Tak se jukněte tady!
rak

17. března 2009 v 20:03 | merihen

Znamení zvěrokruhu ženy - Rak

Většinou míváte plnou střední postavu s bledou pletí a snivýma očima, malým nosem a slabýma nohama a rukama, máte také sklon k sexy výrazným tvarům. Důležité období vašeho života je to od 14 do 21 let.

Přes svou dobrotivost dokážete být rezervované. Sňatek vždy vede ke šťastné rodině, která pro vás bývá nejdůležitějším základem, rodinný život vás naplňuje ze všeho nejlépe. Dokážete druhé lidi pobavit a utěšit, ale někdy se chovat i samotářsky. Pro fyzicky těžkou práci sice schopné nejste, rychle však odhadnete materiální hodnotu zboží a dokážete najít kupce a dodavatele.

Potřebujete časté změny, což se týká i vašeho úspěchu, který je největší ve spojení ve službách a v rychloobrátkovém zboží. Starostlivě se také staráte o druhé ve zdravotnictví.

Oblíbená barva je stříbrná a organická světlehnědá a mořská zeleň, drahými kameny jsou smaragd, opál a selenit, vhodnou číslicí 5 a tónem Dis. Šťastný den bývá nejčastěji pondělí. Země, které s vámi konvenují, asi znáte dobře. Patří mezi ně Nizozemí, Skotsko, USA, ale třeba i oblast severní Afriky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama