Click please:http://ecelebrita.unas.cz/index.php?r=merihen
Kopíruj jen s mojí klikačkou:
Chceš si zarezervovat volnou grafiku?Více zde!

Plsky zapoj se do nej celebrita měsíce říjen!

Hlásněte mi pls tady: http://princezzny.blog.cz/0909/5kolo-sonfilm#komentare jsem tam jako merihen a mám film Tančím abych žil

a tady: http://emilyblogisek.blog.cz/0910/1-kolo-sonblog jsem tam jako merihen!

Chcete něco vidět?Tak se jukněte tady!
býk-muži

17. března 2009 v 20:27 | merihen
Tělo zrozenců tohoto znamení bývá většinou plné a masité, střední postavu doplňuje krátký tlustý krk. V měkkém obličeji se ukazuje tupý krátký nos a plná brada, klidné a přívětivé oči jsou doplněny smyslnými rty. Nosíte v sobě stálost, avšak také sebedůvěru a někdy vlastně až pýchu, což přechází do dogmatičnosti.

Vždy máte smysl pro osobní hmotné zájmy a pohodlí, nikdo vám nesmí vzít zálibu v hudbě a zpěvu. Rádi oponujete a ukazujete vlastní sílu, přesto vždy s ohledem na praktický přínos. Vždy umíte nakládat s financemi a touha po silném zajištění je tak silná, že se jí někdy podřizujete až příliš. Často vám v tom pomáhá věno i dědictví po blízkých osobách. Jako mladí a dospívající v sobě nosíte silné vášně, které se teprve postupně snažíte zmírňovat a díky tomu máte značnou možnost postupu. Úspěch vás čeká v povoláních, kde potřebujete klid a trpělivost, od zemědělství přes stavitelství až po bankéřství.

Barva vhodná k vašemu znamení je světle zelená a světle modrá, drahé kameny achát, karneol a bílý korál, číslice 6 a tón Cis. Šťastným dnem pro vás je pátek, především večer. Mezi země, které s vámi konvenují, patří Irsko, Polsko, řecké ostrovy, střední Německo a oblast kavkazských zemí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama