Click please:http://ecelebrita.unas.cz/index.php?r=merihen
Kopíruj jen s mojí klikačkou:
Chceš si zarezervovat volnou grafiku?Více zde!

Plsky zapoj se do nej celebrita měsíce říjen!

Hlásněte mi pls tady: http://princezzny.blog.cz/0909/5kolo-sonfilm#komentare jsem tam jako merihen a mám film Tančím abych žil

a tady: http://emilyblogisek.blog.cz/0910/1-kolo-sonblog jsem tam jako merihen!

Chcete něco vidět?Tak se jukněte tady!
blíženec

17. března 2009 v 19:59 | merihen

Znamení zvěrokruhu ženy - Blíženci

Tělo máte většinou jemně stavěné a štíhlé, dlouhé ruce a nohy. Přitom však širší ramena, dlouhý nos a prodloužený obličej, což je pro ženy výhoda. Nad lehce vysunutou bradou je pusa a oči s koketním výrazem.

Vaše vysoká inteligence potřebuje neustálé vzdělávání a kurzy, které zlepšují vaši výřečnost a přesvědčivost v jednání. I díky čtení knih máte encyklopedické znalosti. Máte zdvořilý a příjemný charakter, často jste v pohybu a připravené k velké flexibilitě, v práci i ve vztazích.

Milostné vztahy rychle začínáte, ale také je brzy ukončujete, z čehož míváte menší deprese, kterým se nevyhnete. Naštěstí snadno umíte překonávat všechny obtíže.

Jste kvalitní učitelky, spojovatelky, prodavačky, vrátné, ale i umělkyně a spisovatelky. Vaší oblíbenou barvou je šedá a černobílá, drahý kámen beryl, topas a granáty, číslice 12 a tón D. Šťastný den bývá vždy středa. Země, které s vámi konvenují, jsou severní Itálie, Belgie, Anglie, ale částečně i Egypt a USA.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama