Click please:http://ecelebrita.unas.cz/index.php?r=merihen
Kopíruj jen s mojí klikačkou:
Chceš si zarezervovat volnou grafiku?Více zde!

Plsky zapoj se do nej celebrita měsíce říjen!

Hlásněte mi pls tady: http://princezzny.blog.cz/0909/5kolo-sonfilm#komentare jsem tam jako merihen a mám film Tančím abych žil

a tady: http://emilyblogisek.blog.cz/0910/1-kolo-sonblog jsem tam jako merihen!

Chcete něco vidět?Tak se jukněte tady!
Březen 2009

Miley Cyrus-Fly On The Wall

31. března 2009 v 21:12 | merihen

Vanessa Hudgens-Psychic

31. března 2009 v 21:10 | merihen

Vanessa Hudgens-Let Go

31. března 2009 v 21:09 | merihen

Vanessa Hudgens-Lose Your Love

31. března 2009 v 21:07 | merihen

Vanessa Hudgens-Promise

31. března 2009 v 21:06 | merihen

Vanessa Hudgens-Say Ok

31. března 2009 v 21:04 | merihen

Hillary Duff-With Love

31. března 2009 v 21:03 | merihen

Hillary Duff-Wake Up

31. března 2009 v 21:00 | merihen

Hillary Duff-Reach Out

31. března 2009 v 20:58 | merihen

Hillary Duff-Fly

31. března 2009 v 20:56 | merihen

Hillary duff-Beat of My Heart

31. března 2009 v 20:55 | merihen

Hillary Duff-Hey now

31. března 2009 v 20:53 | merihen

Hillary Duff-So Yesterday

31. března 2009 v 20:51 | merihen

Hillary Duff

31. března 2009 v 20:47 | merihen


Emma

26. března 2009 v 16:43
Emma Gilbert(Claire Holt)
Jméno:Claire Holt
Narozená:1.3.1988 v Austrálii
Znamení:Kozoroh
Nejlepší kamarádka:Cleo(Phoebe Tokin) a Rikki(Cariba Hiene) !
Oblíbená barva:Bílá a modrá
Oblíbené oblečení:Tilko a ponožky
Barva očí:Modrá
Momentální věk:21

ryby-muži

17. března 2009 v 20:37 | merihen

Znamení zvěrokruhu muže - Ryby

Vaše postava bývá často prostřední, ale velikosti se často dost liší. Široký a měkký obličej obklopuje velké a dostatečně snivé oči, čelo nad tím vystupuje. Problém bývá s udržováním štíhlé linie.

Charakter máte dobrácký, avšak lehce ovlivnitelný, máte sklon k nestálosti a pohodlnosti, přesto jste trpěliví a vaši mnohostrannost si mnoho jiných lidí pochvaluje. Dokážete se chovat k blízkým láskyplně a také se vůči nim dost obětovat. Druzí vám příliš nerozumí, a proto u vás často dochází ke zklamáním.

Umíte pracovat jako kvalitní poradci, obchodníci, umělci, hudebníci, výtvarníci. Služba ve zdravotnictví nebo pro stát a policii vám také dává smysl. Zdraví se týká chronických chorob spojených s oběhem krve, nohama, někdy i plícemi. Důležité období pro vás je vysoké stáří.

Oblíbená barva je duhovitá, mořská zeleň a modř, drahý kámen bývá topas i jantar, číslice 11 a tón H. Šťastným dnem bývá čtvrtek. Země, kde je vám dobře, jsou ty přímořské, především ostrovní. Takže vedle jižní Itálie, západní Francie, Portugalska a Brazílie to je třeba Malta, ale i Indonésie, Srí Lanka a ostrovy v Řecku a Chorvatsku.

vodnář-muži

17. března 2009 v 20:36 | merihen

Znamení zvěrokruhu muže - Vodnář

Vaše postava je často střední, někdy vyšší. Míváte dlouhé a vlnité vlasy, které často překvapí svou blond barvou, kterou často používáte také k přibravení. Vysoké čelo doplňují velké a jasné, hlavně hnědé oči. Charakter máte dobrý a družný, máte totiž velmi rádi lidi a také se o ně vyloženě zajímáte.

Zajímá vás všechno nové, ale vaše střídání optimismu s pesimismem a aktivnosti s pasivností druzí lidé ne vždy vydrží. Na povrchu jste možná klidní, to však kryje divoké vášně v duši. Díky učenlivosti vše překonáváte, i rány osudu a spory s rodiči a šéfy. Úspěch vás může čekat v technických oborech, IT oblasti, psychologii, sociální práci a při pedagogickém vedení mladších i starších osob.

Oblíbená barva bývá fialová a všobecně duhové, drahým kamenem ametyst a někdy diamanty, číslicí 2 a tón Ais. Šťastným dnem je pro vás většinou sobota. Země, které byste mohli navštívit, jsou ty skandinávské, především Švédsko a Finsko, Rusko, mnoho států USA a také exotická Etiopie a Jemen.

kozoroh-muži

17. března 2009 v 20:35 | merihen

Znamení zvěrokruhu muže - Kozoroh

Často míváte vyšší, štíhlou postavu s úzkým, čtverhranným obličejem, dlouhým krkem i nosem a slabými koleny. Pohled držíte častěji spíš někde u země. Vaše charakteristika je o silné vůli a nutné výrazné pracovitosti, která snad nikdy nemůže skončit.

Velkou pílí a vážností můžete dosahovat vysokých pozic. Často býváte po celý den v zaměstnání, a to vás dokáže pohlcovat. Nadřízení vám ne vždy fandí, proto se musíte ukázat před druhými kolegy. Můžete být stejně kvalitními biozemědělci, drobní živnostníci, ale také úředníky a techniky v továrnách a velkých firmách.

Oblíbená barva je tmavěhnědá a tmavězelená, někdy dokonce i černá a bílá, drahé kameny onyx a chrysopras, číslice 7 a tón A. Šťastným dnem bývá sobota. Země, kde se cítíte dobře, jsou Velká Británie, Island, Bulharsko, Indie nebo samotné Turecko, hlavně tam musí být dostatečné množství horských pásem.

střelec-muži

17. března 2009 v 20:35 | merihen

Znamení zvěrokruhu muže - Střelec

Máte sklon k souměrné a plné postavě, která ve své štíhlosti působí sportovně. Oválný obličej je doplněn zdůraznělým čelem, pod kterým bývá dobrotivý pohled, dlouhý úzký nos a jemná, přesto však smyslná ústa. Postava vyjadřuje bytostnou eleganci. Jako lidé býváte čestní, optimističtí a přitom dobrotiví, proto si vás lidé vybírají jako společníky a tráví s vámi čas při sportování. Jste sice impulsivní, ale dokážete být i klidní a přizpůsobiví, přesto touha po nezávislosti brzy vítězí.

Všude jste vesměs oblíbení a dostává se vám přízně. V mládí zažíváte jisté utrpení v oblasti zajištění. Čeká vás spíš pomalý úspěch a vzestup, který se však rozšiřuje. Přátelé jsou mocní ochránci a často si vás pamatují. Máte úspěch v zahraničním obchodu, cestovatelství a práci pro turismus, v armádě, sportu, avšak i vzdělávání a manažerství obecně.

Oblíbená barva je modrá v různých odstínech, mezi drahé kameny patří tyrkys i granát, číslice 8 a tón Gis. Šťastným dnem je čtvrtek. Země, kde se vám jistě může líbit, je Austrálie, Maďarsko, Toskánsko, Španělsko, jižní Francie, Dalmácie nebo Madagaskar.